Košík:je prázdný
CD INTERAKTÍVNE HRY - CD ZÁBAVNÉ HRY 8
15 interaktívnych hier

CD ZÁBAVNÉ HRY 8 obsahuje 15 interaktívnych hier s úlohami pre vaše detičky z ABC školičky na Interaktívnu tabuľu aj počítač.

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacích oblastí ŠVP pre materské školy. Rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky...

+ BONUS z ABC NAVYŠE – všetky hry na CD máte bez obmedzenia a navždy! Môžete si ich ukladať a triediť a využívať pri vašej každodennej práci s detičkami. Samozrejme s dodržiavaním autorských práv ABC Materská škola!

Obsah CD:
Zábavné interaktívne hry 8:

1.HRA Hľadaj rozdiely Deti na kúpalisku
2.HRA Skladačka Konštruovanie Ponorka
3.HRA Skladačka Konštruovanie Vrtuľník
4.HRA Pexeso Dopravné prostriedky
5.HRA Pexeso Stavebné stroje
6.HRA Pexeso Vodné športy
7.HRA Puzzle Leto
8.HRA Puzzle Leto
9.HRA Skladačka Vodné športy
10.HRA Skladačka Vodné športy
11.HRA Skladačka Vodné športy
12.HRA Tiene Zdravie a pohyb - Skákacia tyč
13.HRA Tiene Zdravie a pohyb - Tenis
14.HRA Obrázková Vkladačka - Deti sveta
15.HRA Vkladačka Tvary - Leto

Každá hra má neobmedzené možnosti, pretože každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Takže napríklad pri hre pexeso, sú vždy hracie karty na ploche ináč umiestnené. Pri hre hre vkladačka, puzzle a skladačka sú farebné dieliky na hracej ploche ináč umiestnené. Navyše v hre skladačka sa menia aj tvary skladačky. Pri hre tiene sú farebné obrázky aj tiene na hracej ploche vždy ináč umiestnené... Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)