• ABC
  • nadpis
  • ABC Dopravná výchova
 VESELÉ USB HRY

USB HRY VESELKO

 

USB HRY VČIELKA

 

USB HRY KRAVIČKA

USB HRY LEV

 

USB HRY STRAŠIDIELKA

 ABC Internetová Škôlka

UČÍME SA DOMA

Vzdelávanie pre predškolákov

Košík:je prázdný
cena:0.00,- €
 Odporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
 NAJNOVŠIE HRY
CD VZDELÁVACIE HRY MÚDRE SOVIČKY - Matematika a práca s informáciami

CD HRY MÚDRE SOVIČKY - MATEMATIKA obsahuje 15 vzdelávacích interaktívnych hier s úlohami na Interaktívnu tabuľu aj počítač.

CD HRY MÚDRE SOVIČKY - MATEMATIKA môžete získať až s 20% ZĽAVOU - len pre užívateľov s Licenciou 10 - zadajte váš KÓD na zľavu do objednávky alebo nám zavolajte: 0918 150 571

Všetky hry sú zamerané na vzdelávaciu oblasť Matematika a práca s informáciami s úlohami podľa ŠVP pre materské školy.

Interaktívne vzdelávacie HRY Múdre sovičky - MATEMATIKA  
Rozvíjajú matematické schopnosti, plošnú a priestorovú tvorivosť, oboznamujú so základnými počtovými úkonmi v číselnom rade od 1 do 10. 
Oboznamujú so základnými farbami a geometrickými tvarmi, upevňujú znalosti o farbe a tvare, pomáhajú poznávať predmety známeho tvaru a osvojiť si pojmy: kruh, štvorec, obdĺžnik, trojuholník, kosoštvorec, päťuholník, šesťuholník.
Rozvíjajú logické myslenie, pomáhajú porovnávať, analyzovať a určovať podobnosť či rozdielnosť predmetov, priraďovať, triediť a usporadúvať predmety podľa určitých kritérií, ako farba, tvar a logická súvislosť. Tieto hry sú zamerané na upevnenie získaných vedomostí.
Rozvíjajú reč, oboznamujú s priestorovou predstavivosťou, prispievajú k rozvoju pozornosti, pamäti, názorného, obrazného a logického myslenia. Tieto hry pomáhajú rozvíjať intelektuálne schopnosti.

Hry Múdre sovičky – POČÍTADLO – 1. až 3. hra – Spočítaj sovičky v každom riadku a urči ich farbu. Vkladaj sovičky podľa farby alebo pokynov do každého riadka. Porovnaj počet sovičiek v každom riadku a urči, kde je viac, menej alebo rovnaký počet sovičiek. Vlož na ľubovoľné miesto do každého riadka rovnaký počet sovičiek. Vlož na ľubovoľné miesto do každého riadka toľko sovičiek, aby ich bol nepárny počet. Vlož na ľubovoľné miesto do každého riadka toľko sovičiek, aby všetkých sovičiek bolo spolu desať...

  
Hry Múdre sovičky – SKUPINY – 4. až 7. hra – Pomenuj farby sovičiek a urči ich poradie. Vkladaj krúžky (štvorčeky, päťuholníky) podľa farby alebo pokynov do každej skupiny (dieťa môže vkladať krúžky, štvorčeky, päťuholníky podľa poradia, podľa farby, podľa usporiadania na ploche, podľa polohy v skupinách – vľavo, vpravo, hore, dole alebo ľubovoľne).
Po vložení krúžka (štvorčeka, päťuholníka) do skupiny, sa zmení tvar na obrázok (obrázky môže dieťa pomenovať hneď po vložení tvaru do skupiny alebo až po vložení všetkých tvarov). Prezri si obrázky v každej skupine a povedz, čo majú spoločné. Klikaj na sovičky a vyrieš všetky úlohy.

  
Hry Múdre sovičky – LOGICKÁ POSTUPNOSŤ – 8. a 9. hra – Spočítaj sovičky a urči ich farbu a poradie. Prezri si obrázky v každom riadku a doplň podľa poradia sovičku, ktorá nasleduje. Urči, koľko rovnakých a koľko rôznych sovičiek je v každom riadku...

  
Hry Múdre sovičky – ROVNAKÍ SUSEDIA – 10. a 11. hra – Pomenuj farby sovičiek a urči ich polohu. Prezri si všetky kartičky sovičiek, všímaj si ich tvar a polohu. Ulož kartičky tak, aby vždy dve susediace kartičky mali aspoň jednu rovnakú farebnú sovičku na rovnakej pozícií. Nájdi rovnaké sovičky a urči ich polohu a poradie. Pomenuj farbu sovičiek v každom riadku podľa poradia.

  
Hra Múdre sovičky – TIENE – 12. hra – Prezri si sovičky a pomenuj ich farbu. Vkladaj sovičky do správneho tieňa, všímaj si tvar a detaily. Urči polohu a poradie sovičiek v každom riadku.

 
Hra Múdre sovičky – SUDOKU EMÓCIE – 13. hra – Pomenuj farebné emócie, ktoré predstavujú sovičky a skús ich napodobniť. Vlož sovičky tak, aby sa ani v riadkoch ani v stĺpcoch neopakovali rovnaké obrázky. Nájdi rovnaké sovičky a urči ich farbu, polohu a poradie.

 
Hry Múdre sovičky – PEXESO – 14. a 15. hra – Pomenuj geometrické tvary ( počasie), ktoré zobrazujú sovičky. Klikaj na kartičky a hľadaj rovnaké obrázky. Zopakuj názvy geometrických tvarov v každom riadku a urči ich farbu. Nájdi rovnaké obrázky počasia a urči ich polohu a poradie v každom riadku.

 

+ BONUS z ABC NAVYŠE – všetky hry na CD hráte bez obmedzenia a navždy! Môžete si ich ukladať a triediť a využívať pri vašej každodennej práci s detičkami. Samozrejme s dodržiavaním autorských práv ABC Materská škola!

Pozrite si ukážku hry Múdre sovičky - Farebné skupiny 

Obsah CD Hry MÚDRE SOVIČKY - MATEMATIKA:

Vzdelávacie interaktívne hry:

 1.HRA Múdre sovičky –  Počítadlo 1 –  Červená, modrá, zelená, žltá
 2.HRA Múdre sovičky –  Počítadlo 2 – Ružová, fialová, oranžová, tyrkysová
 3.HRA Múdre sovičky –  Počítadlo 3 –  Hnedá, sivá, biela, čierna
 4.HRA Múdre sovičky – Farebné skupiny
 5.HRA Múdre sovičky – Skupiny zvieratká kruhy
 6. HRA Múdre sovičky –  Skupiny zvieratká päťuholníky
 7. HRA Múdre sovičky –  Skupiny zvieratká štvorce
 8. HRA Múdre sovičky – Logická postupnosť - Doplňovačka 4
 9. HRA Múdre sovičky – Logická postupnosť - Doplňovačka 8
10.HRA Múdre sovičky – Rovnakí susedia 2x2
11.HRA Múdre sovičky – Rovnakí susedia 3x3
12.HRA Múdre sovičky – Tiene Sovičky
13.HRA Múdre sovičky – Sudoku Emócie
14.HRA Múdre sovičky – Pexeso Tvary
15.HRA Múdre sovičky – Pexeso Počasie

Každá hra má viacero možností. Každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy....

UPOZORNENIE!
Všetky práva vlastníka autorských práv k dielu sú vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu tohto média je bez písomného súhlasu majiteľa - ABC Materská škola ZAKÁZANÉ


autor: © ABC Materská škola všetky práva vyhradené
 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)