LICENCIA 9 - 2021/2022 AKCIA

CD Múdre Sovičky BONUS

Múdre sovičky pre šikovné detičky

Počasie

Zdravé ovocie

Logické skladačky

Triedenie odpadu

Emócie a sovičky

Logická hra - Rovnakí susedia

Abeceda - Rovnaké písmenká

Vzdelávacie video projekty

Múdre sovičky - Zdravé ovocie - Vzdelávacie video + pracovný zošit

•

Múdre sovičky - Zdravé ovocie a Sovičky - Pomenuj ovocie a sleduj, ako sa robí ovocný šalát. Zopakuj z akého ovocia a v akom poradí pripravili ovocné sovičky zdravý ovocný šalát. Pomenuj ovocie, ktoré zobrazujú sovičky. Vystrihni a povkladaj kúsky ovocia do misky.

Dieťa poznáva zdravé potraviny, rozpozná vybrané druhy ovocia a uvedomuje si ich význam pre človeka. Pomenuje farebné obrázky a sleduje, na ktoré ovocie sa podobajú. Identifikuje potrebné ovocie na prípravu ovocného šalátu. V usporiadanom rade určí objekt na základe slov prvý, druhý, tretí, štvrtý, posledný, predposledný, pred, za, hneď pred a hneď za. V skupine útvarov identifikuje rôzne tvary. Roztriedi objekty v skupine na základe určenej vlastnosti (napr. farba, tvar, veľkosť, materiál a pod.). Poznáva základné a zmiešané farby. Pomenuje ovocie, vystrihuje a ukladá kúsky ovocia v postupnosti do misky v pracovnom zošite Zdravé ovocie...

Nové vzdelávacie video s úlohami + pracovný zošit - Nájdete v Obsahu Licencie 9

Video môžete využiť ako návod na splnenie úlohy z pracovného zošita Zdravé ovocie a Sovičky.

Ukážka pracovných listov Zdravé ovocie a sovičky - Vystrihni a povkladaj kúsky ovocia do misky -  Licencia 9

Pracovné listy môžete využiť aj ako vystrihovačky a skladačky.

Získajte LICENCIU 9 NAJVÝHODNEJŠIE

• LICENCIA 9LICENCIA 9Nový Školský rok 2021/22
  • Licencia 8 + 9Licencia 8 + 9Obsah 2 školských rokov
  • Maxi LicenciaMaxi LicenciaVzdelávací obsah stránky