PRÍPRAVA DO ŠKOLY

LICENCIA 9 - 2021/2022 AKCIA

CD Múdre Sovičky MATEMATIKA

CD Múdre Sovičky BONUS

Múdre sovičky pre šikovné detičky

Usilovné včeličky

Pexeso a Bludiská

Počasie

Zdravé ovocie

Logické skladačky

Triedenie odpadu

Emócie a sovičky

Logická hra - Rovnakí susedia

Abeceda - Rovnaké písmenká

Vzdelávacie video projekty

Múdre sovičky - Logická hra - Skladačka Trojuholník

Múdre sovičky -  Logická hra od 3 do 6 rokov - Skladačka Trojuholník - Povkladaj farebné tvary tak, aby bol vyplnený celý trojuholník. Vystrihni farebné tvary. Poskladaj trojuholník z vystrihnutých tvarov. Spočítaj tvary v trojuholníku a urči ich farbu. Ktorých tvarov je najviac? Urči, kde je v skladačke trojuholník.

Dieťa poznáva základné tvary, základné a zmiešané farby. V skupine útvarov identifikuje  trojuholník. Poskladá z primeraného množstva útvarov obrázok podľa predlohy, pokynov a na danú tému. Vystrihuje a ukladá tvary podľa zadania, tvaru, farby a logickej súvislosti. Zo skupiny objektov vyberie všetky objekty s danou vlastnosťou ( farba, tvar). Roztriedi objekty v skupine na základe určenej vlastnosti. Určí (označí) objekt na základe popisu polohy pomocou slov a slovných spojení hore, dole, vpravo, vľavo, v strede.. Vystrihne obrázok a umiestni ho podľa zadania, tvaru, farby a logickej súvislosti. Rozvíja si pracovné a užívateľské zručnosti, jemnú motoriku, logické myslenie, slovnú zásobu, pamäť, predstavivosť, matematické predstavy, priestorové vnímanie, farebné cítenie...

Pozrite si ukážku logickej hry Skladačka Trojuholník , ktorú Nájdete v Obsahu Licencie 9

Video môžete využiť ako návod na splnenie úlohy z pracovného zošita Skladačka Trojuholník.

Ukážka pracovných listov Skladačka trojuholník - Logická hra - 3 úrovne náročnosti -  Nájdete v Licencii 9

Pracovné zošity môžete využiť aj na Interaktívnej tabuli s využitím interaktívneho pera pre všetky vekové kategórie.

Získajte LICENCIU 9 NAJVÝHODNEJŠIE

• LICENCIA 9LICENCIA 9Školský rok 2021/22 + BONUS CD Múdre Sovičky + AKCIA
  • Licencia 8 + 9Licencia 8 + 9Obsah 2 školských rokov + BONUS CD Múdre Sovičky + AKCIA
  • Maxi LicenciaMaxi LicenciaVzdelávací obsah stránky + BONUS CD Múdre Sovičky + AKCIA