Nové CD HRY

INTERAKTÍVNE VZDELÁVANIE

LICENCIA 9 - 2021/2022 AKCIA

CD Múdre Sovičky BONUS

Múdre sovičky pre šikovné detičky

Logická hra - Rovnakí susedia

Abeceda - Rovnaké písmenká

Vzdelávacie video projekty

CD ZÁBAVNÉ HRY 5 - 15 interaktívnych hier

CD ZÁBAVNÉ HRY 5 obsahuje 15 interaktívnych hier s úlohami pre vaše detičky z ABC školičky.

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacích oblastí ŠVP pre materské školy. Rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky...

+ BONUS z ABC NAVYŠE – všetky hry na CD máte bez obmedzenia a navždy! Môžete si ich ukladať a triediť a využívať pri vašej každodennej práci s detičkami. Samozrejme s dodržiavaním autorských práv ABC Materská škola!

Obsah CD:
Zábavné interaktívne hry:
1.HRA Hľadaj čo sa zmenilo Na farme
2.HRA Hľadaj rozdiely Na ihrisku
3.HRA Hľadaj rozdiely Dve deti
4.HRA Hľadaj rozdiely Deti a zvieratká
5.HRA Obrázková vkladačka Farma
6.HRA Obrázková vkladačka Jar
7.HRA Puzzle Jar
8.HRA Puzzle Na farme
9.HRA Skladačka Jar
10.HRA Tiene Zdravie a pohyb - Basketbal
11.HRA Tiene Zdravie a pohyb - Beh
12.HRA Tiene Zdravie a pohyb - Hola hop
13.HRA Vkladačka Tvary - Gazdovský dvor
14.HRA Vkladačka Tvary - Na farme
15.HRA Vkladačka Tvary - Jar

Ukážky interaktívnych hier na CD Zábavné hry 5 nájdete nižšie.

Každá hra má neobmedzené možnosti, pretože každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Takže napríklad pri hre hre vkladačka, puzzle a skladačka sú farebné dieliky na hracej ploche ináč umiestnené. Navyše v hre skladačka sa menia aj tvary skladačky. Pri hre tiene sú farebné obrázky aj tiene na hracej ploche vždy ináč umiestnené... Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.

CD ZÁBAVNÉ HRY si môžete objednať prostredníctvom formulára alebo telefonicky: 0918 150 571

Objednávkový Formulár na CD ZÁBAVNÉ HRY 5