USB DIDAKTICKÉ HRY Včielka - Spolu 25 interaktívnych hier s úlohami - UVÁDZACIA CENA!

USB HRY VČIELKA obsahuje 25 didaktických interaktívnych hier s úlohami.

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacích oblastí ŠVP pre Materské školy.

Video ukážky a galériu všetkých hier si môžete pozrieť Tu.

USB Hry Včielka rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, reč, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, plošnú a priestorovú tvorivosť, časovú postupnosť, logickú postupnosť, priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky. Pomáhajú oboznámiť sa s niektorými číslami, geometrickými tvarmi, farbami a rozvíjať intelektuálne schopnosti.  Oboznamujú so základnými počtovými úkonmi v číselnom rade od 1 do 10. Pomáhajú porovnávať, analyzovať a určovať podobnosť či rozdielnosť predmetov, priraďovať, triediť a usporadúvať predmety podľa určitých kritérií, ako farba, tvar a poloha. Dopĺňajú slovnú zásobu detí, pomáhajú správne a logicky sa vyjadrovať, oboznamujú so základným opisným rozprávaním podľa obrázkov...

Obsah USB HRY VČIELKA

23.HRA USB Včielka – Vkladačka Tiene Včielky
24.HRA USB Včielka – Obrázková vkladačka Včielky
25.HRA USB Včielka – Obrázková vkladačka Včielka

USB HRY VČIELKA:  DIDAKTICKÉ HRY Popis, úlohy a ukážky hier:

1.HRA USB Včielka - Časová postupnosť - Od vajíčka ku včielke –  Klikaj na obrázky a skús si zapamätať, ako sa liahne včielka. Vlož obrázky v správnom poradí v smere šípok od vajíčka ku včielke. Zopakuj v správnej postupnosti, koľko dní sa liahne včielka.

2. HRA USB Včielka - Hľadaj, čo sa zmenilo Porozprávaj, čo vidíš na obrázku. Hľadaj a pomenuj 6 rozdielov na obrázkoch. Označ krúžkom, čo sa zmenilo na obrázku vpravo.

4.HRA USB Včielka – Logická postupnosť – Doplňovačka Včielky Spočítaj včielky a urči, koľko je otočených vľavo a koľko vpravo. Prezri si obrázky v každom riadku a doplň podľa poradia včielku, ktorá nasleduje. Urči, koľko rôznych včielok je v každom riadku.

5.- 9. HRA USB Včielka – Mozaika Včielka  Pomenuj obrázok a urči všetky farby na obrázku. Vkladaj dieliky do políčok na rovnaké farebné bodky (farebné políčka, podľa obrysu podľa predlohy alebo podľa pokynov). Prezri si obrázok a urči, ktorých farebných dielikov je najviac, najmenej alebo rovnako.

10.- 12. HRA USB Včielka – Pexeso Včielky Prezri si všetky kartičky a porozprávaj, čo vidíš na obrázkoch. Klikaj na kartičky a hľadaj rovnaké obrázky. Nájdi rovnaké kartičky a urči ich polohu a poradie v každom riadku.

Pozrite si video ukážky hier, ktoré nájdete na USB HRY VČIELKA.

Časová postupnosť - Od vajíčka ku včielke

Obrázková vkladačka Tvary

Pexeso Včielky

Vkladačka tiene - Včielky

Každá hra má veľa možností, pretože každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Pri hre Pexeso, sú vždy hracie karty na ploche ináč umiestnené. Pri hre Mozaika môžete vypĺňať jednotlivé políčka podľa farby, podľa predlohy, podľa označených farebných bodiek, podľa obrysu alebo podľa vašich pokynov v postupnosti farieb, počítaním alebo podľa riadkov či iného určenia. Pri hre doplňovačka, sudoku, tiene, vkladačka, časová a logická postupnosť, sú farebné obrázky na hracej ploche vždy ináč umiestnené. Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.