VIDEO NÁVODY

Jazyk a komunikácia
jazyk a komunikácia

a práca s informáciami

matematika a práca s informáciami

Človek a príroda
človek a príroda

Človek a spoločnosť
človek a spoločnosť

Človek a svet práce
človek a svet práce

Umenie a kultúra
umenie a kultúra

Zdravie a pohyb
zdravie a pohyb

Interaktívne súbory HHT ČLOVEK A SVET PRÁCE

Interaktívne súbory na stiahnutie HHT pre softvér Flow!Works priamo zo stránky ABC.
Interaktívne súbory slúžia na rozvíjanie užívateľských zručností, pozornosti, obrazotvornosti, presnosti, priestorovej tvorivosti, logického myslenia, farebného cítenia, jemnej motoriky, koordinácie zraku a pohybov ruky a poznávania základných farieb...
Stiahnite si interaktívne súbory a zahrajte si novú interaktívnu hru - Zimná bábika - Obliekame bábiku v zime

Hra Zimná bábika slúži hlavne ako interaktívna predloha na tabuľu, na ktorej si deti precvičia obliekanie bábiky a následne si vypracujú pracovný list - papierová vystrihovačka.
Dieťa dopĺňa obrázok bábiky jednotlivým oblečením v správnej postupnosti alebo podľa svojej fantázie alebo podľa pokynov učiteľky.
zimná bábika
Zimná bábika

Voľná ukážka na stiahnutie pre použitie v programe
         Flow!works na Interaktívnu tabuľu