• CD Interaktívne hry JAR

Dopravné prostriedky

Zdravá výživa

CD ZÁBAVNÉ HRY 3 - 15 interaktívnych hier

CD ZÁBAVNÉ HRY 3 obsahuje 15 interaktívnych hier s úlohami pre vaše detičky z ABC školičky.

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacích oblastí ŠVP pre materské školy. Rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky...

+ BONUS z ABC NAVYŠE – všetky hry na CD máte už navždy! Môžete si ich ukladať a triediť a využívať pri vašej každodennej práci s detičkami. Samozrejme s dodržiavaním autorských práv ABC Materská škola!

Obsah CD:
Zábavné interaktívne hry:
1.HRA Pexeso Exotické zvieratká
2.HRA Pexeso Morské zvieratká
3.HRA Pexeso Vtáky
4.HRA Puzzle Deti
5.HRA Puzzle Noc
6.HRA Puzzle Hviezda
7.HRA Puzzle Deti a zvieratká
8.HRA Skladačka Farebné balóny
9.HRA Skladačka Hygiena
10.HRA Skladačka Leto
11.HRA Skladačka Modrá planéta
12.HRA Skladačka Piráti
13.HRA Tiene Farebné pastelky
14.HRA Tiene Tvary
15.HRA Tiene Zdravá výživa

Ukážky interaktívnych hier na CD Zábavné hry 2 nájdete nižšie.

Každá hra má neobmedzené možnosti, pretože každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Takže napríklad pri hre pexeso, sú vždy hracie karty na ploche ináč umiestnené. Pri hre puzzle a skladačka sú farebné dieliky na hracej ploche ináč umiestnené. Navyše v hre skladačka sa menia aj tvary skladačky. Pri hre tiene sú farebné obrázky aj tiene na hracej ploche vždy ináč umiestnené... Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.

CD ZÁBAVNÉ HRY si môžete objednať prostredníctvom formulára alebo telefonicky: 0918 150 571

Objednávkový Formulár na CD ZÁBAVNÉ HRY 3