10x vzdelávacie hry + BONUS

Dopravné prostriedky

Zdravá výživa

ABC Tlačiareň pre Materské školy

Tlačené pracovné listy pre Materské školy - Najvýhodnejšia ponuka + DOPRAVA ZADARMO nad 30€

Vyberte si z našej ponuky: Vzdelávacie pracovné listy, spracované a triedené podľa ŠVP pre Materské školy, pre vaše detičky z ABC školičky. Ukážka farebných pracovných listov vo fotogalérii nižšie, farebná tlač, formát A4, papier 80g.

Téma: Zima: Zimné športy, Snehuliaci, Polárne zvieratá.(každá téma obsahuje 5 vzdelávacích pracovných listov, každý pracovný list z vybranej témy obsahuje inú úlohu)

Balenie: Podľa počtu a vybranej témy určenej pre Materskú školu. Stačí len rozdať deťom a vypracovať úlohy podľa pokynov.

Doprava a platba: Doprava slovenskou poštou pri objednávke nad 30€ ZADARMO, platba vopred na účet

Vyplňte Formulár nižšie a vpíšte Váš KÓD na 10% zľavu

Objednávkový Formulár na tlačené pracovné listy