Košík:1 ks
cena:213.00,- €
DARČEKAKCIA-15%

DUO LICENCIA 8+9 - Nový ŠVP - šk. roky 2020//22 ABC Materská škola + BONUS

• Duo Licencia k obsahu 2 školských rokov - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
Běžná cena: 128.00,- € Ušetříte: 20.00,- € (15%)
108.00,- €Cena
na daný produkt nelze uplatnit: sleva, slevový kupón
(recyklační poplatek je započítán v ceně)

NAJVÝHODNEJŠIA DUO LICENCIA - obsah 2 školských rokov

DUO Licencia vám sprístupní vybraný obsah stránky ABC Materská škola - Nový ŠVP - ABC Vzdelávací program: " 7 Kruhov poznania Predškoláka." Obsahuje vyše 300 vzdelávacích projektov s rozšírených obsahom v rámci Licencie 8 - TEST školskej pripravenosti. Licencia 9 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKYBONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry Múdre sovičky v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať v priebehu celého školského roka 2021/22. Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Obsah jednotlivých Licencií nájdete TU:

Licencia 8 - obsah školského roka 2020/21

Licencia 9 - obsah školského roka 2021/22

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho vzelávacieho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)