• Licencia 8 k obsahu školského roka 2020/21 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA
    • LICENCIA 8
    • Sólo Licencia 8 k obsahu školského roka 2020/21 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA
    • MAXI Licencia
    • MAXI Licencia k vzdelávaciemu obsahu stránky ABC Materská škola - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA ....
Duo Licencia k obsahu 2 školských rokov - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA DUO LICENCIA - obsah 2 školských rokov

DUO Licencia vám sprístupní vybraný obsah stránky ABC Materská škola - Nový ŠVP - Interaktívny program: " 7 Kruhov poznania Predškoláka." Obsahuje vyše 300 vzdelávacích projektov s rozšírených obsahom v rámci Licencie 8 - TEST školskej pripravenosti. Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Obsah jednotlivých Licencií nájdete TU:

Licencia 8 - obsah školského roka 2020/21

Licencia 7 - obsah školského roka 2019/20

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho interaktívneho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Pre otvorenie interaktívnych hier a PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný prehrávač Adobe Flash Player a Adobe Reader 11.0

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.