USB DIDAKTICKÉ HRY LEV a Zvieratká od A po Z - Spolu 23 interaktívnych hier s úlohami - UVÁDZACIA CENA!

USB HRY LEV – ABECEDA ZVIERATKÁ obsahuje 23 didaktických interaktívnych hier s úlohami.

Hry Puzzle Abeceda Zvieratká od A po Z: Aligátor, Býk, Cap, Delfín, Emu, Fretka, Gorila, Had, Chobotnica, Ibis, Ježko, Korytnačka, Lev, Myš, Nosorožec, Orol, Prasa, Ryba, Slon, Tučniak, Ustrica, Veverička, Zebra

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacej oblasti ŠVP pre Materské školy - Jazyk a komunikácia.

USB Hry Lev – Puzzle Abeceda Zvieratká rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, plošnú a priestorovú tvorivosť, logickú postupnosť, priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky. Pomáhajú oboznámiť sa s písmenami Abecedy od A po Z, s niektorými živočíchmi, s geometrickými tvarmi a útvarmi a so základnými a zmiešanými farbami..

Obsah USB HRY LEV:  ABECEDA ZVIERATKÁ - Galériu hier nájdete TU
Puzzle ABECEDA od A po Z - Didaktické interaktívne hry:

1.HRA USB Lev – Abeceda Zvieratká - A – Aligátor – Puzzle štvorec
22.HRA USB Lev – Abeceda Zvieratká - V – Veverička – Puzzle kruh
23.HRA USB Lev – Abeceda Zvieratká - Z – Zebra – Puzzle štvorec

1.až 23. HRA  – Odkrývačka Puzzle ABECEDAZvieratká od A po Z
Pomenuj písmeno a urči jeho farby. Odkrývaj postupne časti puzzle a hádaj, kto sa skrýva na obrázku. ( Dieťa môže určovať geometrický tvar puzzle – štvorec, kruh, ovál, hviezda, päťuholník, šesťuholník. Pri odkrývaní obrázka môže určovať polohu a farby jednotlivých častí puzzle. Obrázok môže odkrývať podľa pokynov, podľa polohy – zhora, zdola, zľava, sprava, podľa farby dielikov). Pomenuj zvieratko a urči začiatočnú hlásku slova. ( Dieťa môže porozprávať, čo vidí na obrázku, kde zvieratko žije, čím sa živí, určovať časti tela a jeho farbu...)

Pozrite si video ukážky hier, ktoré nájdete na USB Hry LEV a Abeceda Zvieratká od A po Z

Odkrývačka Puzzle Abeceda - L - LEV

Odkrývačka Puzzle Abeceda - M - MYŠ

Odkrývačka Puzzle Abeceda - R - RYBA

Každá hra má veľa možností, pretože hry môžete hrať opakovane, Dieťa môže odkrývať časti puzzle podľa pokynov, polohy, tvaru, farby... Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.