Košík:je prázdný

*LICENCIA 9 - Nový ŠVP - školský rok 2021/22 na ABC Materská škola + BONUS

LICENCIA 9 - Nový ŠVP - obsah školský rok 2021/2022 na ABC Materská škola
  • LICENCIA 9 - Nový ŠVP - obsah školský rok 2021/2022 na ABC Materská škola
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
Běžná cena: 59.00,- € Ušetříte: 4.00,- € (6%)
55.00,- €Cena
na daný produkt nelze uplatnit: sleva, slevový kupón
(recyklační poplatek je započítán v ceně)
Sólo Licencia 9 k obsahu školského roka 2021/22 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 9 - obsah Nového školského roka 2021/22

Licencia 9 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKY ( video príbehy s úlohami a vzdelávacie pracovné listy) + BONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry Múdre sovičky v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať v priebehu celého školského roka 2021/22.

Licencia 9 - obsah školského roka 2021/22

Pozrite si video ukážku pripravovaných projektov.

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacieho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho vzdelávacieho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)