Košík:je prázdný
cena:0.00,- €
MEGA Licencia k celému obsahu stránky ABC Materská škola + 77 interaktívnych hier - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA MEGA LICENCIA - Licencia 7+8+9+Doplnková Licencia na pracovné listy a úlohy za NAJvýhodnejšiu cenu + 70 interaktívnych vzdelávacích hier  + Bonus CD Múdre sovičky - Darček.

MEGA Licencia vám sprístupní celý vzdelávací obsah na stránke www.abcmaterskaskola.sk:
Interaktívny vzdelávací program:  " 7 Kruhov poznania Predškoláka" Nový ŠVP.
Obsahuje vyše 1200 vzdelávacích projektov s použitím na PC aj IT tabuli aj na stolíku ( vzdelávacie video príbehy s úlohami, vzdelávacie pracovné listy s využitím aj na Interaktívnej tabuli) s rozšírených obsahom v rámci Licencie 8 - TEST školskej pripravenosti + Možnosť získať CD interaktívne zábavné a vzdelávacie hry v najvýhodnejšej ponukeLicencia 9 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKY + BONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry Múdre sovičky v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať v priebehu celého školského roka 2021/22.
Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Obsah jednotlivých Licencií nájdete TU:
Licencia 9 - obsah školského roka 2021/22
Licencia 8 - obsah školského roka 2020/21
Licencia 7 - obsah školského roka 2019/20
Doplnková Licencia  - vzdelávacie pracovné listy a úlohy školské roky 2015/2018

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacie programu :
„ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami."

Pri používaní nášho vzdelávacieho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)