LICENCIA 9 - 2021/2022 AKCIA

CD Múdre Sovičky BONUS

Múdre sovičky pre šikovné detičky

Logická hra - Rovnakí susedia

Abeceda - Rovnaké písmenká

Vzdelávacie video projekty

CD HRY VESELÉ MYŠKY - 15 interaktívnych hier + DARČEK

CD ZÁBAVNÉ HRY VESELÉ MYŠKY obsahuje 15 interaktívnych hier s úlohami pre vaše detičky z ABC školičky.

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacích oblastí ŠVP pre materské školy. Rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky...

+ BONUS z ABC NAVYŠE – všetky hry na CD máte bez obmedzenia a navždy! Môžete si ich ukladať a triediť a využívať pri vašej každodennej práci s detičkami. Samozrejme s dodržiavaním autorských práv ABC Materská škola!

+ DARČEK z ABC NAVYŠE – optická myška pre každého!

Obsah CD Veselé myšky:
Zábavné interaktívne hry:
1.HRA Hľadaj čo pribudlo na mori
2.HRA Hľadaj čo sa zmenilo pri koši
3.HRA Hľadaj čo sa zmenilo pri domčeku
4.HRA Pexeso Veselé myšky
5.HRA Priraďovačka Syrové čísla
6.HRA Priraďovačka Syrové tvary
7.HRA Puzzle Veselé myšky na mori
8.HRA Puzzle Veselé myšky na farme
9.HRA Puzzle Veselé myšky cestujú
10.HRA Puzzle Veselé myšky a odpadky
11.HRA Puzzle Veselé myšky a vláčik
12.HRA Puzzle Veselé myšky a dopravné prostriedky
13.HRA Skladačka Veselé myšky v aute
14.HRA Skladačka Veselé myšky a zvieratká
15.HRA Tiene Veselé myšky

Ukážky interaktívnych hier na CD Hry Výber nájdete nižšie.

Každá hra má neobmedzené možnosti, pretože každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Takže napríklad pri hre hre puzzle a skladačka sú farebné dieliky na hracej ploche ináč umiestnené. Navyše v hre skladačka sa menia aj tvary skladačky. Pri hre tiene a priraďovačka sú farebné obrázky na hracej ploche vždy ináč umiestnené. Pri hre pexeso, sú vždy hracie karty na ploche ináč umiestnené.... Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.

CD HRY VESELÉ MYŠKY si môžete objednať v našom E - shope alebo telefonicky: 0918 150 571

Objednávka cez E - Shop na CD ZÁBAVNÉ HRY VESELÉ MYŠKY + DARČEK

Momentálně není k dispozici žádný komentář

přidat komentář