LICENCIA 9 - 2021/2022 AKCIA

CD Múdre Sovičky BONUS

Múdre sovičky pre šikovné detičky

Počasie

Zdravé ovocie

Logické skladačky

Triedenie odpadu

Emócie a sovičky

Logická hra - Rovnakí susedia

Abeceda - Rovnaké písmenká

Vzdelávacie video projekty

CD HRY VÝBER - Z každého rožka troška - 10 interaktívnych hier - VYSKÚŠAJTE!

CD HRY VÝBER - Z každého rožka troška obsahuje 10 interaktívnych hier s úlohami pre vaše detičky z ABC školičky.

Pripravili sme pre vás CD výber za najvýhodnejšiu cenu - LEN 12 € Vyskúšajte.
Na výberovom CD nájdete výber rôznych typov hier z našej novej ponuky. Môžete si vyskúšať funkčnosť, kvalitu a nápaditosť scenárov jednotlivých hier a podľa toho sa rozhodnúť pre niektoré z našich nových CD HIER.

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacích oblastí ŠVP pre materské školy. Rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky...

+ BONUS z ABC NAVYŠE – všetky hry na CD máte bez obmedzenia a navždy! Môžete si ich ukladať a triediť a využívať pri vašej každodennej práci s detičkami. Samozrejme s dodržiavaním autorských práv ABC Materská škola!

Obsah CD Hry Z každého rožka troška:
Zábavné interaktívne hry:
1.HRA Hľadaj čo sa zmenilo na lúke
2.HRA Hľadaj rozdiely v triede
3.HRA Pexeso Lienky
4.HRA Puzzle Na farme
5.HRA Puzzle Dopravné prostriedky
6.HRA Skladačka Hygiena
7.HRA Sudoku Dinosaury
8.HRA Tiene Farebné pastelky
9.HRA Obrázková vkladačka Piráti
10.HRA Obrázková vkladačka Zoo

Ukážky interaktívnych hier na CD Hry Výber nájdete nižšie.

Každá hra má neobmedzené možnosti, pretože každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Takže napríklad pri hre hre puzzle a skladačka sú farebné dieliky na hracej ploche ináč umiestnené. Navyše v hre skladačka sa menia aj tvary skladačky. Pri hre tiene a priraďovačka sú farebné obrázky na hracej ploche vždy ináč umiestnené. Pri hre pexeso, sú vždy hracie karty na ploche ináč umiestnené.... Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.

CD HRY Z každého rožka troška si môžete objednať v našom E - shope alebo telefonicky: 0918 150 571

Objednávka cez E - Shop na CD HRY VÝBER

Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

pridať komentár