LICENCIA 9 - 2021/2022 AKCIA

CD Múdre Sovičky BONUS

Múdre sovičky pre šikovné detičky

Počasie

Zdravé ovocie

Logické skladačky

Triedenie odpadu

Emócie a sovičky

Logická hra - Rovnakí susedia

Abeceda - Rovnaké písmenká

Vzdelávacie video projekty

ABC Tlačiareň pre Materské školy

Tlačené pracovné listy pre Materské školy - Najvýhodnejšia ponuka + DOPRAVA ZADARMO nad 30€

Vyberte si z našej ponuky: Vzdelávacie pracovné listy, spracované a triedené podľa ŠVP pre Materské školy, pre vaše detičky z ABC školičky. Ukážka farebných pracovných listov vo fotogalérii nižšie, farebná tlač, formát A4, papier 80g.

Téma: Zima: Zimné športy, Snehuliaci, Polárne zvieratá.(každá téma obsahuje 5 vzdelávacích pracovných listov, každý pracovný list z vybranej témy obsahuje inú úlohu)

Balenie: Podľa počtu a vybranej témy určenej pre Materskú školu. Stačí len rozdať deťom a vypracovať úlohy podľa pokynov.

Doprava a platba: Doprava slovenskou poštou pri objednávke nad 30€ ZADARMO, platba vopred na účet

Vyplňte Formulár nižšie a využite ZImné pracovné listy pre vašu Materskú školu.

Objednávkový Formulár na tlačené pracovné listy