• MAXI Licencia
    • MAXI Licencia k vzdelávaciemu obsahu stránky ABC Materská škola - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA ....
    • Duo Licencia k obsahu 2 školských rokov - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA
    • DUO Licencia 7+8
Sólo Licencia 8 k obsahu školského roka 2020/21 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 8 - obsah Nového školského roka 2020/21

Licencia 8 obsahuje nové vzdelávacie projekty + rozšírený obsah - TEST školskej pripravenosti. Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Licencia 8 - obsah školského roka 2020/21

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacieho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho interaktívneho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Pre otvorenie interaktívnych hier a PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný a vašim prehliadačom povolený prehrávač Adobe Flash Player a Adobe Reader 11.0

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.