Košík:je prázdny
DARČEKAKCIA-14%

*LICENCIA 9 - Nový ŠVP - 2021/22 na ABC Materská škola + BONUS + DARČEK - AKCIA

ID Projektu
Bežná cena: 69.00,- €, Ušetríte: 10.00,- € (14%)
59.00,- €Cena
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)
Sólo Licencia 9 k obsahu školského roka 2021/22 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA + DARČEK CD HRY VÝBER

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 9 - obsah Nového školského roka 2021/22

AKCIA + CD HRY VÝBER - Z každého rožka troška - DARČEK 10 Interaktívnych hier

( platí od Mikuláša do Vianoc)

Licencia 9 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKY ( video príbehy s úlohami a vzdelávacie pracovné listy) + BONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry Múdre sovičky v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať v priebehu celého školského roka 2021/22.

Licencia 9 - obsah školského roka 2021/22

Pozrite si video ukážku pripravovaných projektov.

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacieho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho vzdelávacieho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU