GUĽÔČKA
AKO POUŽÍVAŤ PROJEKTY
activinspire

flowworks
Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:

Interaktívne a zvukové obrázky UMENIE A KULTÚRA

Interaktívne zvukové obrázky na tabuľu a počítač sú Novinkou na ABC Materská škola.
Zvukové obrázkové hry slúžia najmä na rozvíjanie sluchového i zrakového vnímania, poznávania rôznych objektov, rozoznávania rôznych zvukov. Hry sú doplnené digitálnym zvukom a úlohami pre deti.
Nové zvukové obrazy - ABC Klavír a ABC Xylofón - LICENCIA 4
abc klavír - stupnica a notové víly 1 abc klavír - stupnica a notové víly 2 abc klavír - Medveďku, daj labku abc klavír - Prší, prší, len sa leje abc xylofón - pec nám spadla abc xylofón - moja mamka niečo má
  Notové víly 1   Notové víly 2      Medveďku...      Prší, prší...        Pec nám...    Moja mamka...
Zvukové obrazy - Hudobné a rytmické nástroje - LICENCIA 4