VIDEO NÁVODY

Jazyk a komunikácia
jazyk a komunikácia

a práca s informáciami

matematika a práca s informáciami

Človek a príroda
človek a príroda

Človek a spoločnosť
človek a spoločnosť

Človek a svet práce
človek a svet práce

Umenie a kultúra
umenie a kultúra

Zdravie a pohyb
zdravie a pohyb
 POSLEDNÉ NAVŠTÍVENÉ
Zatiaľ ste nenavštívili žiaden článok / projekt.

Interaktívne vzdelávacie hry, úlohy, cvičenia pre deti od 3 rokov

Veľký katalóg vzdelávacích hier pre deti z ABC prehľadne po oblastiach podľa ŠVP pre Materské školy. Interaktívne hry pre materské školy využite na vašej Tabuli alebo počítači. Všetky hry pre deti sú triedené farebnými ikonami podľa jednotlivých podoblastí danej vzdelávacej oblasti.

Zvukové obrázkové hry pre deti - Video ukážky z ABC

Video ukážky zvukových a obrázkových hier s úlohami pre deti predškolského veku: Farebné krúžky, Lesné zvieratká, Rok a 12 mesiačikov, Zvuková abeceda, Pec nám spadla, Princeznička na bále, Dopravné prostriedky, Moja rodina, Notové víly, Zvieratká na farebnej lúke, Na gazdovskom dvore, Hudobné nástroje... viac sa dozviete TU »