• Licencia 8 k obsahu školského roka 2020/21 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA
    • LICENCIA 8
    • Sólo Licencia 8 k obsahu školského roka 2020/21 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA
    • Duo Licencia k obsahu 2 školských rokov - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA
    • DUO Licencia 7+8
MAXI Licencia k vzdelávaciemu obsahu stránky ABC Materská škola - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA
.

NAJVÝHODNEJŠIA MAXI LICENCIA - Licencia 7+8+Doplnková Licencia na pracovné listy za NAJvýhodnejšiu cenu.

MAXI Licencia vám sprístupní vzdelávací obsah stránky z ABC Materská škola - Nový ŠVP -  Vzdelávací program: " 7 Kruhov poznania Predškoláka." Obsahuje vyše 700 vzdelávacích projektov s rozšírených obsahom v rámci Licencie 8 - TEST školskej pripravenosti. Maxi Licencia neumožňuje prístup k interaktívnym hrám ( interaktívny obsah v rámci Licencie 3+4+5+6), pokiaľ nemáte nainštalovaný a prehliadačom povolený Adobe Flash Player. Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Obsah jednotlivých Licencií nájdete TU:

Licencia 8 - obsah školského roka 2020/21
Licencia 7 - obsah školského roka 2019/20
Doplnková Licencia  - vzdelávacie pracovné listy školské roky 2015/2018

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacie programu :
„ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami."

Pri používaní nášho interaktívneho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Pre otvorenie interaktívnych hier a PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný a vašim prehliadačom povolený prehrávač Adobe Flash Player a Adobe Reader 11.0

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.