Košík:je prázdny
cena:0.00,- €
Sólo Licencia 9 k obsahu školského roka 2021/22 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 9 - obsah Nového školského roka 2021/22

Licencia 9 obsahuje Vzdelávací projekt MÚDRE SOVIČKY ( video príbehy s úlohami a vzdelávacie pracovné listy) + BONUS CD MÚDRE SOVIČKY - VÝBER HRY + Možnosť získať NOVÉ CD Interaktívne vzdelávacie hry Múdre sovičky v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať v priebehu celého školského roka 2021/22.

Licencia 9 - obsah školského roka 2021/22

Pozrite si video ukážku pripravovaných projektov.

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacieho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho vzdelávacieho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Nové Interaktívne hry na CD nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke TU