35 interaktívnych vzdelávacích hier + BONUS

3x CD INTERAKTÍVNE HRY Sada - NAJVÝHODNEJŠIA PONUKA - CD VZDELÁVACIE HRY DINOSAURY + BONUS + CD HRY VESELÉ MYŠKY + CD HRY VÝBER - spolu 35 interaktívnych hier s úlohami pre vaše detičky z ABC školičky na Interaktívnu tabuľu aj počítač.

Všetky hry sú triedené farebne podľa vzdelávacích oblastí ŠVP pre materské školy. Rozvíjajú aktívnu slovnú zásobu, pozornosť, sluchové a zrakové vnemy, pamäť, obrazné, názorné a logické myslenie, plošnú tvorivosť a priestorovú orientáciu, matematické predstavy, jemnú motoriku a koordináciu zraku a pohybov ruky...

+ BONUS z ABC NAVYŠE – všetky hry na CD hráte bez obmedzenia a navždy! Môžete si ich ukladať a triediť a využívať pri vašej každodennej práci s detičkami. Samozrejme s dodržiavaním autorských práv ABC Materská škola!

+ BONUS z ABC NAVYŠE – 10 x vzdelávacie pracovné listy nájdete na CD Dinosaury - Matematika z praveku

Obsah CD Hry Dinosaury - Matematika z praveku:

Vzdelávacie interaktívne hry:

1.HRA Doplňovačka Dinosaury
2.HRA Doplňovačka Dinosaury
3.HRA Pexeso Dinosaury
4.HRA Dinosaury - Spočítaj a označ
5.HRA Dinosaury - Spočítaj a označ
6.HRA Tiene Dinosaury
7.HRA Tiene Dinosaury
8.HRA Sudoku 4 - Dinosaury
9.HRA Sudoku 4 - Dinosaury
10.HRA Sudoku 8 - Dinosaury

+ BONUS - 10 farebných pracovných vzdelávacích listov s využitím aj na interaktívnej tabuli a na stolíku

Obsah CD Hry Veselé myšky:

Zábavné interaktívne hry:
1.HRA Hľadaj čo pribudlo na mori
2.HRA Hľadaj čo sa zmenilo pri koši
3.HRA Hľadaj čo sa zmenilo pri domčeku
4.HRA Pexeso Veselé myšky
5.HRA Priraďovačka Syrové čísla
6.HRA Priraďovačka Syrové tvary
7.HRA Puzzle Veselé myšky na mori
8.HRA Puzzle Veselé myšky na farme
9.HRA Puzzle Veselé myšky cestujú
10.HRA Puzzle Veselé myšky a odpadky
11.HRA Puzzle Veselé myšky a vláčik
12.HRA Puzzle Veselé myšky a dopravné prostriedky
13.HRA Skladačka Veselé myšky v aute
14.HRA Skladačka Veselé myšky a zvieratká
15.HRA Tiene Veselé myšky

Obsah CD Hry Výber - Z každého rožka troška:

Zábavné interaktívne hry:

1.HRA Hľadaj čo sa zmenilo na lúke
2.HRA Hľadaj rozdiely v triede
3.HRA Pexeso Lienky
4.HRA Puzzle Na farme
5.HRA Puzzle Dopravné prostriedky
6.HRA Skladačka Hygiena
7.HRA Sudoku Dinosaury
8.HRA Tiene Farebné pastelky
9.HRA Obrázková vkladačka Piráti
10.HRA Obrázková vkladačka Zoo

Každá hra má neobmedzené možnosti, pretože každým načítaním novej hry sa vždy mení pozícia farebných obrázkov na hracej ploche. Takže napríklad pri hre pexeso, sú vždy hracie karty na ploche ináč umiestnené. Pri hre doplňovačka, vkladačka, puzzle, tiene, sudoku a skladačka sú farebné obrázky na hracej ploche ináč umiestnené. Navyše v hre skladačka sa menia aj tvary skladačky. Pri hre tiene sú farebné obrázky aj tiene na hracej ploche vždy ináč umiestnené... Navyše si môžete dopĺňať v každej hre aj vlastné úlohy. Pri každej hre môžete využívať na označovanie, spájanie, krúžkovanie aj interaktívne pero vašej tabule.