Košík:je prázdný
Sólo Licencia 11 k obsahu školského roka 2023/24 - Vzdelávací program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA 11 - obsah Nového školského roka 2023/24

Licencia 11 obsahuje Nové vzdelávacie projekty so zameraním na Dopravnú výchovu + BONUS CD DOPRAVNÁ VÝCHOVA  - Interaktívne vzdelávacie HRY

+ Máte možnosť získať NOVÉ CD/USB/Notebook Interaktívne vzdelávacie hry v najvýhodnejšej ponuke, ktoré budú vychádzať na stránke ABC Materská škola.

Licencia je pre jedného užívateľa alebo jednu materskú školu s použitím na 1 školský rok.

Licencia 11 - obsah školského roka 2023/24

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho vzdelávacieho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho vzdelávacieho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Nové Interaktívne hry na CD/USB nosičoch bez pripojenia na internet si môžete objednať v najvýhodnejšej ponuke v našom EShope: NOVÉ USB HRY - ABC NOTEBOOK/PC HRY - CD HRY - AKCIE a SADY - USB HRY - AKCIE a SADY

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)