Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 POSLEDNÉ NAVŠTÍVENÉ
Zatiaľ ste nenavštívili žiaden článok / projekt.
Licencia III k obsahu 12 mesiacov školského roka 2015/2016 podľa Nového ŠVP pre Materské školy

NAJVÝHODNEJŠIA LICENCIA III  - obsah školského roka 2015/2016.
Získajte Licenciu III najvýhodnejšie HNEĎ TERAZ TU!

Prístupová licencia k obsahu 12 mesiacov školského roka 2015/2016 k novým animovaným pomôckam, interaktívnym projektom, hrám, pracovným listom, výukovým panorámam a k pracovným zošitom Guľôčka s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov, ktoré vyšli v školskom roku 2015/2016.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA III"

Prehľadný ikonový obsah projektov na ABC - LICENCIA III

Licencia III obsahuje:

Voľný prístup ku všetkým ponúkaným možnostiam, označených
 "LICENCIA III", po prihlásení sa na stránku ABC materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Licencie III - až dva školské roky!

Licencia III zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty:

Animované pomôcky na Interaktívnu tabuľu - krátke video rozprávky a animované príbehy s úlohami - NOVINKA v spolupráci so štúdiom anima JP
Interaktívne hry so zväčšovaním na celú obrazovku – hry na Interaktívnu tabuľu vytvorené rôznymi spôsobmi hrania: Priraďovačka, Presúvačka, Skladačka, Doplňovačka, Prekrývačka, Posúvačka, Pexeso, Sudoku.
Poznávacie panorámy – Mega obrázky na priestorovú orientáciu
Interaktívne obrazy – obrázky na posúvanie v čase
Farebné pracovné listy na Interaktívnu tabuľu – farebné predlohy na rozvíjanie slovnej zásoby s možnosťou využitia interaktívneho pera
Pracovné listy, úlohy a cvičenia  na stolík pre detičky z ABC školičky – PDF súbory s možnosťou stiahnutia a neobmedzenej tlače
Pracovný zošit GUĽÔČKA – elektronický časopis spracovaný podľa aktuálnej témy
Podľa nového ŠVP pre materské školy
Súbory na stiahnutie IWB, HHT – súbory na Interaktívnu tabuľu pre vaše vlastné projekty

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho interaktívneho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Pokiaľ chcete vidieť všetky články na ABC, musíte byť na stránke prihlásení vašimi prihlasovacími údajmi (email a heslo), ktoré ste si zadávali pri vašej registrácii!

Pre otvorenie interaktívnych hier a PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný prehrávač Adobe Flash Player a Adobe Reader 11.0

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA III" umožňuje prístup k obsahu 12 mesiacov školského roka 2015/2016 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli od 1.9.2015 do 31.8.2016 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školského roka 2015/2016 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!
Licencia III neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie I a Licencie II na stránke: www.abcmaterskeskoly.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené

Pre užívateľov s Licenciou I + II ostáva cena Licencie III NEZMENENÁ – len 36 € - OBJEDNAŤ LICENCIU TU
(naďalej vám ostáva prístup k obsahu šk.rokov 2013/15)