Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 POSLEDNÉ NAVŠTÍVENÉ
Zatiaľ ste nenavštívili žiaden článok / projekt.
Licencia III + IV k obsahu 24 mesiacov školských rokov 2015/2017 - Interaktívny program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA -
výhodný balíček pre užívateľov s Licenciou I+II.

NAJVÝHODNEJŠIA PONUKA LICENCIE III + IV - školské roky 2015/2017 spracované podľa Nového ŠVP pre materské školy -
Interaktívny program: 7 KRUHOV PREDŠKOLÁKA​

! AKCIA!

Získajte Licenciu III+IV najvýhodnejšie HNEĎ TERAZ TU!

Objednávka cez Formulár - Najvýhodnejšia ponuka -  Kliknite TU!

Prístupová licencia k obsahu 24 mesiacov školských rokov 2015/2017 k novým animovaným pomôckam, interaktívnym projektom, hrám, pracovným listom, výukovým panorámam a k pracovným zošitom Guľôčka + bonusové vydania Predškoláčika s možnosťou sťahovania a tlačenia pracovných listov, ktoré vyšli a vyjdú v školskom roku 2015/2017.

Všetky projekty sú prehľadne zaradené do vzdelávacích okruhov podľa Nového ŠVP pre MŠ.

Prístup ku všetkým uzamknutým článkom s názvom     "LICENCIA III a LICENCIA IV"

Licencia III + IV obsahuje:

Voľný prístup ku všetkým ponúkaným možnostiam, označených
 "LICENCIA III a LICENCIA IV", po prihlásení sa na stránku ABC Materská škola - Heslo vám bude zaslané po vašej úhrade! Prístup k obsahu Licencie III + IV - až dva školské roky!

Licencia III + IV zahŕňa v siedmich vzdelávacích oblastiach tieto projekty, ktoré budú postupne dopĺňané v priebehu celého školského roka:

Animované pomôcky na Interaktívnu tabuľu - krátke video rozprávky a animované príbehy s úlohami - NOVINKA v spolupráci so štúdiom anima JP
Interaktívne hry so zväčšovaním na celú obrazovku – hry na Interaktívnu tabuľu vytvorené rôznymi spôsobmi hrania: Priraďovačka, Presúvačka, Skladačka, Doplňovačka, Prekrývačka, Posúvačka, Pexeso, Sudoku.
Poznávacie panorámy – Mega obrázky na priestorovú orientáciu
Interaktívne obrazy – obrázky na posúvanie v čase
Farebné pracovné listy na Interaktívnu tabuľu – farebné predlohy na rozvíjanie slovnej zásoby s možnosťou využitia interaktívneho pera
Pracovné listy, úlohy a cvičenia  na stolík pre detičky z ABC školičky – PDF súbory s možnosťou stiahnutia a neobmedzenej tlače
Pracovný zošit GUĽÔČKA – elektronický časopis spracovaný podľa aktuálnej témy
Podľa nového ŠVP pre materské školy
Pracovný zošit PREDŠKOLÁČIK – bonusové vydania - so zameraním na Abecedu, Matematiku, Logiku a Grafomotoriku PREDŠKOLÁKA
Súbory na stiahnutie IWB, HHT – súbory na Interaktívnu tabuľu pre vaše vlastné projekty

Pomôcky, nápady, inšpirácie, úlohy, hry a cvičenia z interaktívneho programu : „ 7 Kruhov Predškoláka“ pre vašu profesionálnu prácu s detičkami.

Pri používaní nášho interaktívneho programu je potrebné ON line internetové pripojenie.

Pokiaľ chcete vidieť všetky články na ABC, musíte byť na stránke prihlásení vašimi prihlasovacími údajmi (email a heslo), ktoré ste si zadávali pri vašej registrácii!

Pre otvorenie interaktívnych hier a PDF súborov musíte mať v počítači nainštalovaný prehrávač Adobe Flash Player a Adobe Reader 11.0

Nainštalujte si zadarmo z našej stránky voľne šíriteľné aplikácie Adobe Flash Player a Adobe Reader.

"LICENCIA III + IV" umožňuje prístup k obsahu 24 mesiacov školských rokov 2015/2017 uhradením licencie.
(na články uzavreté Licenciou, ktoré vyšli a vyjdú od 1.9.2015 do 31.8.2017 na stránke www.abcmaterskaskola.sk)
Všetky články školských rokov 2015/2017 budú pre vás viditeľné ešte celý budúci školský rok!
Licencia III+ IV neumožňuje prístup k obsahu článkov Licencie I a Licencie II na stránke: www.abcmaterskeskoly.sk, pokiaľ ich nemáte zakúpené

Pre užívateľov s Licenciou I + II je cena Licencie III + IV v NAJVÝHODNEJŠEJ PONUKE – len 75 € - OBJEDNAŤ LICENCIU TU
(naďalej vám ostáva prístup k obsahu šk.roka 2013/15)